Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
III edycja Konkursu fotograficznego „Wielkopolska rodzina w obiektywie”

Wyślij zdjęcie i wygraj!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „Dziecko” zapraszają do udziału w III Konkursie fotograficznym pn. „Wielkopolska rodzina w obiektywie”, ogłoszonego przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego pod hasłem „Moje rodzeństwo - Lubię to!”, a realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.
Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Wielkopolski, którzy amatorsko zajmują się fotografią i pragną włączyć się do wspólnego tworzenia warunków sprzyjających umacnianiu potencjału wielkopolskiej rodziny.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednego zdjęcia o tematyce promującej hasło „Moje rodzeństwo - Lubię to!”, w kontekście pozytywnych relacji między rodzeństwem, przyjaźni, porozumienia i wzajemnej pomocy, jako przykładu i wzoru godnego naśladowania.
Prace powinny ukazywać pozytywne relacje w funkcjonowaniu rodzeństwa w życiu codziennym np.: przy wykonywaniu wspólnych czynności, podczas zabawy, wyjazdów oraz nauki. Powinny promować pozytywny wizerunek rodziny i cechować się niepowtarzalną i oryginalną formą.
Na zwycięzców czekają nagrody, które pomogą rozwijać pasję zaklinania życia w kadr a ich zdjęcia będzie można podziwiać podczas różnych wydarzeń.
Termin składania prac: 18 października 2013 r.

Fotografie wraz z Formularzem zgłoszeniowym prosimy zgłaszać mailem na adres:
barbara.wojtaszek@rops.poznan.pl

Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy znajdują się do pobrania na stronie:
http://www.rops.poznan.pl/aktualnosci/iii-edycja-konkursu-fotograficznego-wielkopolska-rodzina-w-obiektywie.html
III Konkurs fotograficzny