Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Superwakacje w Krzyżankach

Stowarzyszenie „Krzyżanki” zadbało o ciekawe zajęcia dla dzieci w czasie żniw. 21 dzieci korzystało z zajęć świetlicowych od 5 do 9 sierpnia. Był to bezpieczny wypoczynek pod okiem opiekunów - wolontariuszy w czasie największego natężenia prac żniwnych.

Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, w których wykonywały prace z masy solnej, z makaronu oraz ze szkła. Dzięki tym warsztatom dzieci pokazały swoje znakomite umiejętności plastyczne. Brały też udział w grach zespołowych, zabawach ruchowych, dzięki którym poprawiły swoją kondycję fizyczną. Alina Patalas - prezes Stowarzyszenia „Krzyżanki” dodaje: - „Akcję Wakacje” zakończyliśmy wycieczką rowerową dzieci z rodzicami do gospodarstwa agroturystycznego „Bajka” w Ludwinowie. Czas przy ognisku i zabawach upłynął bardzo miło. Na koniec dzieci otrzymały drobne upominki. Piękna pogoda pozwoliła nam na pozachwycać się pięknem przyrody, a także zapewniła możliwość spędzenia wspólnie, rodzinnie i wesoło wolnego czasu”.

Wakacje na wsi zorganizowane przez stowarzyszenie dla dzieci w Krzyżankach okazały się strzałem w dziesiątkę. Organizatorom udało się wywołać wiele uśmiechów na twarzach dzieci, i to jest najlepszy dowód, że taka forma wypoczynku dla dzieci w czasie żniw jest potrzebna. I za to należą się Stowarzyszeniu „Krzyżanki” gratulacje. Alina Patalas dodaje: - „Zachęcamy inne wioski do zorganizowania dzieciom wakacji, bo to uśmiech dziecka daje nam chęć do życia”.

Organizatorzy i dzieci serdecznie dziękują Wójtowi i Gminie Pępowo za dofinansowanie wypoczynku oraz Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszeniu „Dziecko” za udzielone wsparcie.
Superwakacje w Krzyzankach 01
Superwakacje w Krzyzankach 02
Superwakacje w Krzyzankach 03
Superwakacje w Krzyzankach 04
Superwakacje w Krzyzankach 05
Superwakacje w Krzyzankach 06
Superwakacje w Krzyzankach 07
Superwakacje w Krzyzankach 08
Superwakacje w Krzyzankach 09
Superwakacje w Krzyzankach 10