Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Wakacyjna Promykolandia

46 dzieci - wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Dobra” w Gostyniu skorzystało z wypoczynku letniego nad morzem. Wyjechały one na prawie 2 tygodnie do Jarosławca, w ramach projektu „Promykolandia - Kolonie 2013”.

W czasie kolonii zrealizowano program profilaktyczny, kształtujący m.in. takie postawy jak dobroć, usłużność, punktualność, przyjaźń, gorliwość, odwaga, wytrwałość, poczucie wspólnoty i szacunek dla świata. Dzieci - pod opieką wychowawców-wolontariuszy - korzystały też z kąpieli morskich i słonecznych na plaży, poszukiwały bursztynów, bawiły się w parku linowym, budowały rzeźby z piasku, odwiedziły latarnię morską i Zamek - Muzeum Książąt Pomorskich w Darłowie. Przeżyły też wspaniałe przygody w Wiosce Hobbitów w Sierakowie, w wiosce pirackiej oraz w czasie rejsu statkiem po Bałtyku.

Projekt „Promykolandia - Kolonie 2013” Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Dobra” w Gostyniu, prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP, uzyskał w otwartym konkursie ofert dofinansowanie Powiatu Gostyńskiego oraz wsparcie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
Wakacyjna promykolandia 01
Wakacyjna promykolandia 02
Wakacyjna promykolandia 03
Wakacyjna promykolandia 04