Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Finałowa niedziela

W niedzielę 12.01.2020 na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP kwestowali na rzecz WOŚP. M.in. byli też wolontariusze grupy „ŻUBRY ASG”, którzy kwestowali w mundurach i z replikami broni.

O godz. 9:00 rozpoczął się w GOK „HUTNIK” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego sprzedawano też dary WOŚP. Zagrały: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 2, Szkoła podstawowa nr 5.

Od godz. 11:00 do 17:00 układano największe serce WOŚP na świecie „Gostyń sercem Orkiestry” - ustanowiono wspólnie rekord Polski! Serce wielkości ok. 400 m2 układano w hali sportowej LO w Gostyniu z 20.000 pudełek kartonowych - skarbonek. Podarowała je nieodpłatnie organizatorom firma NETBOX z Gostynia. Układaniu największego serca WOŚP będzie towarzyszyła Akcja dla serca, czyli krótki kurs pierwszej pomocy, lukrowanie piernikowych serc, wpisy do księgi gostyńskich serc, galeria gostyńskich serc, wykonywanie kubków imiennych z serduchem itp.
Po godz. 14 przedstawiciele Powiatowego Sztabu wręczyli tort WOŚP przygotowany przez gostyńskich cukierników dla personelu gostyńskiego szpitala.

A o godz. 16:00 rozpoczął się wielki Gostyński Finał WOŚP. Miejsce miało wielkie muzyczne wydarzenie: wspólny koncert „CREDO BAND” z chórem „Zaczarowana Melodia” - zagrali i zaśpiewali rockowe klasyki zespołów takich jak: Toto, Pink Floyd, Deep Purple, Maanam. To był zaczarowany koncert!!! Przyciągnął tylu widzów, że nie wszyscy weszli do „HUTNIK”-a.

Był też porywający show grup tanecznych z EV-DANCE z DANCE ART & YOGA Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Fotograf WOŚP robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. A zmotoryzowany klub motocyklowy „VENDETTA” przypilnował porządku. Była też kuchnia polowa z gorącą grochówką „Leśnych Diabłów” z Brzedni i wiele innych niespodziewanek!

W czasie imprez w „HUTNIK”-u na rzecz WOŚP można było nabywać gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału sprzedane za 3 500 zł z dodanymi 400 zł, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A huta szkła „Ardagh Glass” S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalne szklane niespodzianki.

Były też wspaniałe koncerty w Miejsko-Gminnych Ośrodkach Kultury w Borku Wlkp. i w Pogorzeli: występy dzieci, zespołów muzycznych i inne niespodzianki.
Według nieoficjalnych danych uzyskany wynik to: 240,425,86 złotych w sztabie w Gostyniu, a w całym powiecie gostyńskim ponad 440 600 złotych.
Finalowa niedziela 2020 01
Finalowa niedziela 2020 02
Finalowa niedziela 2020 03
Finalowa niedziela 2020 04
Finalowa niedziela 2020 05
Finalowa niedziela 2020 06
Finalowa niedziela 2020 07
Finalowa niedziela 2020 08
Finalowa niedziela 2020 09
Finalowa niedziela 2020 10
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl