Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na piknik „Jesteśmy wśród Was”

Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Gostyniu zaprasza w najbliższą niedzielę (9 czerwca 2013) na piknik integracyjny „Jesteśmy wśród Was”. Odbędzie się on na gostyńskim rynku w godzinach od 14 do 17.

Tematem przewodnim będzie promocja zdrowia. Oprócz uczestnictwa w dobrej zabawie będzie można obejrzeć badania pokazowe przeprowadzone przez Wielkopolskie Centrum Promocji Zdrowia. Zostanie też przygotowana wystawa produktów pszczelarskich, chętni będą mogli zmierzyć sobie bezpłatnie poziom cukru. Interesująco zapowiada się pokaz sprzętu ratowniczego oraz udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu gostyńskiej Drużyny Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Swoje dokonania oraz wyroby artystyczne zaprezentują uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piaskach oraz członkowie Stowarzyszenia SM. Będzie można też skorzystać z porad w punkcie informacyjnym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Piknikowi będą towarzyszyć występ zespołu wokalnego The Chatterbox, koncert Orkiestry Dętej Miasta I Gminy Gostyń, a na koniec do wspólnej zabawy zaprosi zespół AURA.

Projekt „Jesteśmy wśród Was”, realizowany przez Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Gostyniu, uzyskał wsparcie finansowe Powiatu Gostyńskiego i Gminy Gostyń w ramach konkursów ogłoszonych przez te samorządy.
Piknik SM - plakat