Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
PI - czyli szansa na powrót do pracy po chorobie nowotworowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zaprasza osoby chore onkologicznie do udziału w projekcie „PI - POWRÓT DO PRACY PO CHOROBIE NOWOTWOROWEJ”.
Projekt będzie realizowany od lipca przez Fundację Ekspert - Kujawy z Inowrocławia oraz Federację Amazonek. Rekrutację do projektu na terenie powiatu gostyńskiego prowadzi Spółdzielnia Socjalna „Arka”. Do projektu potrzebnych jest 16 osób z Gostynia i okolic, w tym 8 kobiet i 8 mężczyzn. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o kontakt pod nr telefonu 601 066 070, zgłoszenie w siedzibie spółdzielni w Gostyniu przy ul. Kolejowej 24 lub drogą mailową
spoldzielniasocjalnaarka@gmail.com.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Celem projektu jest wydłużenie wieku aktywności zawodowej osób po chorobie nowotworowej. W ramach projektu można skorzystać ze wsparcia psychologiczno-doradczego, zajęć aktywizacji zawodowej, szkoleń komputerowych, szkoleń zmieniających zawód zapewniających podniesienie kwalifikacji zawodowych, staży zawodowych, zajęć i turnusów rehabilitacyjnych oraz kursów języka angielskiego i języka migowego.

Serdecznie zapraszamy.