Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Gostyń jest mężczyzną

Obchody Dnia Kobiet, zorganizowane przez Zarząd Oddziału Rejonowego w Gostyniu Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, zgromadziły prawie 300 osób.
Prócz świętujących swój dzień Pań przybyli też zaproszeni goście: Starosta Gostyński Robert Marcinkowski, Burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu Mirosław Sobkowiak, Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyniu Teresa Klonowska.

Prowadzący spotkanie przewodniczący Zarządu PZERiI Andrzej Starosta powitał wszystkich przybyłych, złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet i poprosił wszystkich panów o odśpiewanie Szanownym Paniom jubileuszowego 100 lat!

Zaproszeni goście życzyli Paniom, by Gostyń, który z racji rodzaju gramatycznego jest mężczyzną, był nie tylko zadbany, dobrze wyglądający i podobający się kobietom, ale przede wszystkim kochający i umiejący zadbać o mieszkające w nim Panie. Dlatego np. Gmina Gostyń dba o wizerunek, remontując rynek, a Powiat Gostyński uruchomił program bezpłatnej profilaktyki raka piersi dla kobiet w wieku 50-69 lat. Starosta Gostyński Robert Marcinkowski wręczył przedstawicielkom płci pięknej okolicznościowe kwiaty.

W głównej części spotkania na scenie GOK „Hutnik” wystąpiła z owacyjnie przyjętym koncertem Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gminnego Centrum Kultury w Poniecu. A po części poświeconej planom na najbliższe miesiące, m.in. wyjazdowi na turnus nadmorski przy dofinansowaniu PCPR w Gostyniu czy zorganizowaniu po raz dwunasty wojewódzkich Spotkań Świętogórskich Seniorów. Na koniec organizatorzy przygotowali dla wszystkich pań słodką niespodziankę.
Dzien Kobiet PZERiI 01
Dzien Kobiet PZERiI 02
Dzien Kobiet PZERiI 03