Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Integracyjny Podkoziołek

7 lutego odbył się bal karnawałowy „Podkoziołek 2013”, zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Piaskach. Bawiło się na nim blisko dwieście osób. Do Domu Strażaka przybyli zaproszeni goście ze Środowiskowych Domów Samopomocy w Krzywiniu, Gostyniu i w Chwałkowie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krotoszynie w Miejskiej Górce, Domów Pomocy Społecznej w Rogowie, Chumiętkach i w Chwałkowie, Zespołu Szkół w Brzeziu.

Przybyłych powitał Gerard Misiaczyk - Kierownik WTZ w Piaskach. Wśród honorowych gości znaleźli się Janusz Sikora - Wicestarosta Gostyński, Violetta Kolendowicz i Mirosław Sobkowiak - przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu w Gostyniu oraz kierownicy i dyrektorzy zaproszonych placówek.

Zabawę rozpoczął konkurs tańca. Odważne pary zmierzyły się tańcząc popularne „kaczuszki”, walca i twista. Jury, na czele którego stanął Janusz Sikora, przyznało najlepszym nagrody. Wręczając je, wicestarosta pogratulował umiejętności tanecznych, a organizatorom podziękował za przygotowanie tego ważnego dla środowiska integracyjnego działania.

Drugą część spotkania, jak przystało na podkoziołek, wypełniły pląsy, tańce i zabawy. Wszyscy bawili się doskonale.
Interesującym przerywnikiem była prezentacja wyrobów biżuteryjnych, wykonywanych w nowo otwartej pracowni WTZ w Piaskach.

Specjalne podziękowania należą się kadrze i uczestnikom WTZ w Piaskach za wspaniałe przygotowanie integracyjnego Podkoziołka 2013.
Integracyjny Podkoziolek 01
Integracyjny Podkoziolek 02
Integracyjny Podkoziolek 03
Integracyjny Podkoziolek 04