Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Krzyżanki na sportowo

W świetlicy wiejskiej w Krzyżankach odbył się I Amatorski Turniej Tenisa Stołowego. Zorganizowali go Sołtys i Rada Sołecka, wspierani przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Krzyżanki. Turniej sfinansowano w ramach funduszu wiejskiego. Celem turnieju było popularyzowanie tenisa stołowego oraz integracja wsi na sportowo. Po zaciętych zmaganiach zdobywcą turniejowego Superpucharu został Leszek Grodzki.

Wyłoniono też zwycięzców w poszczególnych kategoriach.
W kategorii do lat 14 I miejsce wywalczył Jakub Kaźmierczak, II - Piotr Junkert, III - Mateusz Szolc. W kategorii od 15 do 20 lat najlepszy okazał się Paweł Patalas, drugi był Łukasz Szymankiewicz, a trzeci Beniamin Kaźmierczak. W kolejnej kategorii (od 21 do 40 lat) bezkonkurencyjny okazał się Leszek Grodzki, drugi miejsce zajął Arkadiusz Siama, a trzeci był Zenon Przybylski. W kategorii powyżej 40 lat zwyciężył Sławomir Patalas, drugi był Hieronim Szymankiewicz, a trzeci Edward Junkert.

Sołtysowi, Radzie Sołeckiej i Stowarzyszeniu Krzyżanki, wspieranemu przez Centrum Informacyjno-Doradcze Stowarzyszenia „Dziecko” i PCPR w Gostyniu, należą się gratulacje za aktywizowanie mieszkańców wsi, dzięki czemu Krzyżanki w ostatnich latach wyróżnia się swoją aktywnością i działaniami.
Krzyzanki na sportowo 01
Krzyzanki na sportowo 02