Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Opłatek w Chwałkowie

Grudzień to wyjątkowy czas, czas przygotowań do świąt i czas spotkań opłatkowych. Jedno z takich spotkań zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Chwałkowie 12 grudnia 2012 r. w sali wiejskiej w Chwałkowie. W spotkaniu brali udział uczestnicy zajęć i pracownicy Środowiskowego Domu oraz mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Chwałkowie, a także zaproszeni goście: Janusz Sikora - Wicestarosta Gostyński, Eleonora Gościniak - Skarbnik Powiatu Gostyń-skiego, Kazimiera Puślednik - radna Powiatu Gostyńskiego, Eugeniusz Nowak - Wiceburmistrz Ponieca, Katarzyna Szablewska - Sekretarz Miasta i Gminy Krobia, Ryszard Janaszak - Dyrektor DPS w Chwałkowie, Marek Hałas - przedstawiciel Fundacji Ziemi Krobskiej, Jan Mikołajczak - sołtys wsi Chwałkowo, Grzegorz Szkudlarek - ksiądz z Chwałkowa oraz Beata Kasperczak - przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. W bożonarodzeniowy nastrój gości wprowadziły pastorałki wykonywane przez Natalię Bulińską i uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie.

Po życzeniach, złożonych przez Janusza Sikorę i zaproszonych gości, nadszedł czas na podzielenie się opłatkiem. Następnie uczestnicy spotkania
zasiedli przy wigilijnym stole, na którym nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw. Rozkoszowano się barszczem z uszkami, kapustą z grzybami oraz wieloma innymi smakołykami. Po posiłku na spotkanie przybył Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich zebranych upominkami, które sprawiły wiele radości obdarowanym.
Oplatek w Chwalkowie 1
Oplatek w Chwalkowie 2