Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Niepełnosprawni mogą dochodzić swoich praw pracowniczych

Szanowni Państwo!

Fundacja Aktywności Zawodowej realizuje projekt ,,Pracodawco, znam swoje prawa - rozwój świadomości obywatelskiej wśród osób niepełnosprawnych”. Projekt jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
W ramach projektu przewidziano bezpłatne warsztaty ,,Trening samodzielnego radzenia sobie w procesie dochodzenia praw pracowniczych” skierowane do osób niepełnosprawnych. Najbliższe warsztaty w Poznaniu odbędą się w dniach 24-25 sierpnia 2012 roku w Urzędzie Miasta Poznania. Potrwają w piątek od godz. 16.00 do 20.00 i w sobotę od 9.00 do 16.00.
Program obejmuje:
1. Prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy.
2. Prawdy i mity o rynku pracy osób niepełnosprawnych.
3. Sytuacje sporne z pracodawcą i sposoby radzenia sobie z nimi.
4. Formułowanie pism formalnych i prowadzenie korespondencji z urzędami.
Każdy uczestnik otrzyma: pendrive, materiały szkoleniowe i certyfikat.

Szczegółowe informacje o projekcie i warsztatach oraz regulamin wraz z kartą zgłoszeniową i możliwość zgłoszenia on-line można znaleźć na stronie www.infopracownik.pl

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu wspiera konstytucyjne prawo osób niepełnosprawnych do pracy. Wierzymy, że znajomość praw i obowiązków, przysługujących osobie niepełnosprawnej, pozwoli jej na pełniejszy udział w życiu społecznym.
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w warsztatach!